GravityZone ärilahenduste tootesari

Bitdefnderi GravityZone tootesarja kuuluvad ärikliendile mõeldud keskhaldusega viirusetõrjetooted. GravityZone tooted on üles ehitatud nii, et neid on lihtne paigaldada ja hallata ning need on ühtenoodi kasutatavad nii füüslistes kui virtuaalsetes seadmetes.

Bitdefender GravityZone Business Security on palju enamat kui ettevõtte viirusetõrjetarkvara, kasutades tõestatud masinõppetehnikaid, käitumisanalüüsi ja jooksvate protsesside pidevat jälgimist. Nii saavutate täieliku kaitse igat tüüpi pahavara vastu (lunavara, andmepüük, nullpäeva rünnak, viirused, nuhkvara jne) ühel ja lihtsalt kasutataval platvormil kõikidele oma seadmetele: lauaarvutid, sülearvutid, füüsilised ja virtuaalsed serverid.

GRAVITYZONE BUSINESS SECURITY

GRAVITYZONE BUSINESS SECURITY PREMIUM

GravityZone Business Security Premium kaitseb teie organisatsiooni keerukate küberrünnakute eest, nagu arenenud püsivad ohud (APT) ja lunavara, kasutades rohkem kui 30 masinõppepõhist turbetehnoloogiat. Lihtne hallata ühest konsoolist, lahendus hõlmab füüsilisi, virtuaalseid, mobiilseid ja pilvepõhiseid lõpp-punkte ja e-posti. Pakett lisab teie turvaökosüsteemi inimliku elemendi, on madala üldkuluga ning tagab vajaliku nähtavuse ja kontrolli.

GravityZone Business Security Enterprise on turvalahendus, mis sisaldab intsidentide haldamise EDR (Endpoint Detection and Response) funktsiooni, ning mis kasutab masinõppe algoritme, et kuvada graafiliselt reaalajas teavet juba toimunud kahtlaste protsesside ja intsidentide kohta. EDR funktsioon annab selget teavet selle kohta, millist seadet kasutati süsteemi nakatamiseks või võrku sissemurdmiseks ning milliseid faile ja/või seadmeid selleks kasutati/manipuleeriti. Seda teavet saab kasutada käimasolevate või juba toimunud pahatahtlike intsidentide kiireks tuvastamiseks ja nende edasise leviku vältimiseks.

GRAVITYZONE BUSINESS SECURITY ENTERPRISE

GravityZone tootesari võrdlus

GravityZone tootesari brošüür (PDF)

Lisamoodulid

E-POSTI KAITSE

Email Security on lisamoodul pilvepõhiste e-maili teenuste kaitseks (0365 ja G Suite). sisaldab e-mailide filtreerimist, viirusetõrjet, linkide kontrolli räpsposti tõrjet.

Tarkvara paikamine

Inglise keeles Patch Management on lisamoodul tarkvarauuenduste haldamiseks. Moodul uuendab Microsofti ja 100 muu tarkvara-tootja levinumaid tooteid (Adobe, Google, Skype jne.)

Kettakrüpteering

Inglise keeles Full Disk Encryption ehk kettakrüpto on lisamoodul, mis lubab Bitdefenderi keskhaldusest hallata operatsioonisüsteemi kettakrüpteeringu funktsiooni. (BitLocker Windowsil ja FileVault Macil.)

Extended Detection & Response (XDR)

See on moodul kõigi võrgus olevate seadmete turvaintsidentide tuvastamiseks ja jälgimiseks.

Vaata lisaks

Ohu tuvastamine ja sellele reageerimine

Ohu tuvastamise ja reageerimise moodul seadmetes esinevate ohtude tuvastamiseks ja neile reageerimiseks. See hõlmab põhjalikku turvaülevaadet ja anomaaliate tuvastamist, seadme isoleerimist ja kaugjuhtimist.

Pahavara aktiveerimine isoleeritud keskkonnas ja üksikasjalik analüüs

Pahavara aktiveerimine isoleeritud keskkonnas ja üksikasjalik analüüs pakub kaitset üha populaarsemaks muutuvate null-päeva ja suunatud rünnakute vastu.

Gravityzone Security for Virtualized Environments

Spetsiaalne lahendus ettevõtetele, kelle IT-parkis on suur virtualiseerimis infrastruktuur (vähemalt 20 virtuaalmasinat). See lahendus võimaldab teil kasutada spetsiaalset turvaserverit, mis täidab skaneerimisfunktsiooni.

Managed Detection and Response for MSPs

Kasutades täiustatud EDR-tehnoloogiat, võimaldab Bitdefenderi katkematu ja otsene teenus hallatud teenusepakkujal, kellel ei ole ettevõttesiseseid turvaeksperte, pakkuda oma klientidele veelgi laiemat valikut IT-hooldusteenuseid.