Bitdefenderi organisatsiooni ülevaade

Kaitseb miljoneid kasutajaid alates 2001. aastast

2001

Ettevõtte asutamise aasta

1600+

Töötajad

170+

Riiki ja territooriumit

150

OEM partnerid

"Bitdefender" on infotehnoloogia ettevõte, mis arendab tipptasemel lahendusi, et pakkuda kõrgeima kvaliteediga küberturvalisust.

Bitdefender on rahvusvaheline ettevõte, mis on pakkunud tipptasemel küberturbelahendusi ettevõtetele ja kodukasutajatele alates 2001. aastast ning mille turundus- ja müügipeakontor asub Põhja-Ameerikas Silicon Valleys ning kontorid üle maailma. Tegemist on eraettevõttega, kus töötab üle 1800 töötaja, kellest pooled on insenerid või teadlased.

Bitdefender GravityZone'i ärilahenduste sari võimaldab tsentraliseeritud haldust ja igat tüüpi IT-infrastruktuuri turvalist kaitset

Bitdefender on täiustatud ennetus-, ohutuvastus- ja reageerimislahendus, mida kasutatakse enam kui 170 riigis. Tootja 150 OEM-i partnerite loendis on sellised ettevõtted nagu Kerio Technologies, GFI Software, LogMeIn, N-able, Netgear, Titan HQ, WatchGuard, AdaptiveMobile Security, Konica Minolta, Juniper Networks, FireEye, Endian ja palju muud.

Kaitstes miljoneid kodukasutajaid, ettevõtteid ja avalikku sektorit, on Bitdefender usaldusväärne küberturbeettevõte, mis kõrvaldab küberturvalisuse ohud, kaitseb klientide privaatsust ja andmeid. Eduka ärimudeli aluseks on pidev investeering teadus- ja arendustegevusse. Bitdefender Labsi turvalabor tuvastab iga minutiga 400 uut ohtu ja kinnitab iga päev 30 miljardit ohtu küberruumis

Auhinnatud tehnoloogia

Bitdefender on võitnud arvukalt auhindu sõltumatutelt viirusetõrjetarkvara testimisorganisatsioonidelt, nagu AV Test või AV Comparatives.