Partneritele

CLOUD MSP SECURITY

MSP programm on mõeldud IT-farmi hooldusteenust osutavatele ettevõtetele, kes suudavad ühe teenusena pakkuda oma klientidele IT-seadmete kaugkaitset, et tasuda klientidele igakuiselt turvalahenduse eest vastavalt tegelikult kaitstud seadmete hulgale. See turvapakett võimaldab kõigi kliendiseadmete tsentraliseeritud haldamist ühest konsoolist ja pakub iga-aastastele Bitdefender GravityZone’i pakettidele tasemel kaitset, lähtudes iga kliendi individuaalsetest vajadustest..

Ettevõtetele, kes soovivad täielikult kaitsta oma kasutatavaid arvutiseadmeid. Bitdefenderi viirusetõrjetehnoloogia kasutab arvutite ja serverite tõhusaks kaitsmiseks mitmesuguseid tehnikaid, alates traditsioonilistest viirusinventuuridest ja masinõppest kuni pideva jälgimise tehnoloogiani, mis võimaldab jälgida protsesse ka pärast nende käivitamist. Lisaks lisab lahendus uusi funktsioone seadmete turvariskide (Risk Management Analytics) ja kasutajate riskikäitumise (Human Risk Analytics) hindamiseks.

GRAVITYZONE BUSINESS SECURITY

GRAVITYZONE BUSINESS SECURITY PREMIUM

See on turvapakett, mis on kohandatud väga kõrgete andmekaitsekohustustega organisatsioonidele. See kasutab masinõppe moodulit, mille tundlikkus on reguleeritav, et kaitsta seadmeid veelgi enam null-päeva ja sihtrünnakute eest, ning võimaldab vajaduse korral aktiveerida kõige tundlikuma kaitsetaseme. Pakett sisaldab ka liivakasti moodulit, mis võimaldab kahtlaste failide väga turvalist kontrollimist ja rakenduste käivitamise protsesside valget nimekirja. Lubatud on ka uued funktsioonid: küberrünnakute ekspertteadmised, krüpteerimisviiruste leevendamine ning riskijuhtimine ja analüüs

Turvalahendus, mis lisab Endpoint Detection and Response (EDR) intsidentide haldamise, mis kasutab masinõppe algoritme, et kuvada graafiliselt reaalajas teavet kahtlaste protsesside ja juba toimunud intsidentide kohta. EDR-vahend annab selget teavet selle kohta, millist seadet kasutati süsteemi nakatamiseks või võrku sissemurdmiseks ning milliseid faile ja/või seadmeid selleks kasutati/manipuleeriti. Selle teabe põhjal on võimalik kiiresti tuvastada käimasolevad või minevikus toimunud pahatahtlikud juhtumid ning takistada nende edasist levikut. GravityZone Business Security Enterprise – ettevõtetele, mis vajavad veelgi kõrgemat turvalisuse ja nähtavuse taset.

GRAVITYZONE BUSINESS SECURITY ENTERPRISE

Lisamoodulid moodulid

E-POSTI KAITSE

Väga tõhus moodul (99% rämpsposti piiramine ja 100% viirusetõrje) kolmandate osapoolte e-posti kaitseks.

Tarkvara paikamine

Uuendamata tarkvara sisaldab turvaauke ja annab pahavarale ning andmevarastele võimaluse asutuse seadmetesse tungida.

Kettakrüpteering

Kettakrüpto kaitseb asutust seadme varguse või kaotusega kaasnevate andmelekete eest.

eXtended Detection & Response" (XDR)

See on moodul kõigi võrgus olevate seadmete turvaintsidentide tuvastamiseks ja jälgimiseks.

Uudised

Ohu tuvastamine ja sellele reageerimine

Ohu tuvastamise ja reageerimise moodul seadmetes esinevate ohtude tuvastamiseks ja neile reageerimiseks. See hõlmab põhjalikku turvaülevaadet ja anomaaliate tuvastamist, seadme isoleerimist ja kaugjuhtimist.

Pahavara aktiveerimine isoleeritud keskkonnas ja üksikasjalik analüüs

Pahavara aktiveerimine isoleeritud keskkonnas ja üksikasjalik analüüs pakub kaitset üha populaarsemaks muutuvate null-päeva ja suunatud rünnakute vastu.

Gravityzone Security for Virtualized Environments

Spetsiaalne lahendus ettevõtetele, kelle IT-parkis on suur virtualiseerimis infrastruktuur (vähemalt 20 virtuaalmasinat). See lahendus võimaldab teil kasutada spetsiaalset turvaserverit, mis täidab skaneerimisfunktsiooni.

Managed Detection and Response for MSPs

Kasutades täiustatud EDR-tehnoloogiat, võimaldab Bitdefenderi katkematu ja otsene teenus hallatud teenusepakkujal, kellel ei ole ettevõttesiseseid turvaeksperte, pakkuda oma klientidele veelgi laiemat valikut IT-hooldusteenuseid.

Kas teil on küsimusi?

Hakka meie partneriks