Cloud MSP Security

Tooteliin, mis on mõeldud IT-haldusega tegelevatele ettevõtetele (MSP-dele). Cloud MSP Security sisaldab samu asju, mis muud Bitdefenderi ärikliendi tooted, kuid litsentsid on kuupõhised ja kõigi klientide viirustõrjet saab hallata ühtsest pilvehalduskeskkonnast.

Efektiivne kaitse IT-haldusettevõtetele ja nende klientidele

Olenevalt kliendi vajadustest saab Cloud Security for MSP abil pakkuda nii klassikalist autonoomset viirustõrjet kui ka intsidendihalduse ja -analüüsi teenust (EDR). Tänu astmelise ligipääsuga arhitektuurile (multi-tenancy) saavad viirustõrje igapäevase haldusega tegeleda nii teenusepakkuja tehnikud kui ka kohalik administraator. Kuupõhine litsentseerimine toimub automaatselt vastavalt paigaldatud viirustõrjeagentide arvule. Kui seadet kalendrikuu jooksul kordagi ei käivitata, ei tule selle eest ka arvet.

Bitdefender Cloud MSP Security aitab IT-halduritel neid ohte vältida, kasutades masinõppe ja käitumusliku tuvastuse tehnoloogiaid, mida on Bitdefenderi laborites testitud ja täiustatud üle 10 aasta.

Bitdefenderi kihilise kaitse tehnoloogia peatab enamiku ründeid enne kui need süsteemi sisse suudavad tungida. Ühtne pilvehalduskeskkond annab IT-haldurile ülevaate kõigest, mis tema haldusalas toimub.

Efektiivne kaitse küberrünnakute vastu

Cloud MSP Security toodetes kasutatavaid masinõppe- ja käitumusliku tuvastuse algoritme on Bitdefenderi laborites testitud ja täiustatud juba üle 10 aasta. Nende võimekust kinnitavad sõltumatud viirustõrjetestid.

Väiksem risk, vähem tööd intsidentide haldusel

Erinevalt puhtalt EDR-põhistest lahendustest, mis tuvastavad pahavara alles pärast infektsiooni puhkemist, sisaldab Bitdefender nii EDR-tehnoloogiat kui ka tugevaid ennetus- ja eeltuvastusalgoritme.

Spetsiaalselt MSPde jaoks välja töötatud toode

Cloud MSP Security hõlmab lisaks viirustõrjele ka muid IT-turbes vajalikke funktsioone nagu kettakrüpto, tarkvara uuendamine (patch), veebilehtede blokeerimine, operatsioonisüsteemi turvasätete kontroll jm.

Advanced Threat Security (ATS)

Tõhus autonoomne tuvastus aitab vältida andmelekkeid ja ajakulu intsidentide tagantjärgi uurimisele. Cloud MSP Security ATS litsentsid on disainitud kõrgema taseme küberohtude automaatseks profülaktikaks ja tõrjeks

Praktika näitab, et pühendunud ründajad või asutuse siseselt tegutsevad pahalased suudavad vahel ka parimast küberkaitsest läbi tungida. Seetõttu on oluline turvaintsidendid kiiresti tuvastada, ründemehaanikast aru saada ja süsteemi nõrkused likvideerida.

MITRE 2020 hinnangul annab Bitdefenderi EDR moodul intsidentide info kujul, mis on võistlevate toodete seast kõige selgema tegevuspotentsiaaliga (mida teha, et rünnak lõpetada ja turvaaugud ära katta).

Asutustele, mis vajavad olemasolevale viirustõrjele täiendust, on Bitdefender EDR kiire ja tõhus viis küberturbe taseme tõstmiseks. Bitdefenderi EDR moodulit saab kasutada koos Bitdefenderi enda või ka teiste tootjate viirustõrjelahendustega.

Endpoint Detection and Response (EDR)

SÜSTEEMI TUGEVDAMINE JA RISKIANALÜÜS

ENNETUS, NÄHTAVUS JA PARANDUS

ADVANCED THREAT SECURITY (ATS)

INTSIDENDIHALDUS JA ANALÜÜS (EDR)